Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec Kosztorysant Sosnowiec
Inżynier o specjalności budowlanej w dziale przygotowania produkcji i marketingu

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM
Sosnowiec
praca stacjonarna
2338 dni temu

Ogłoszenie numer: 1866906, z dnia 2017-12-15

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • praca w dziale kosztorysowania oraz przygotowania produkcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (budownictwo lub pokrewne)
  • dyspozycyjność i oddanie wykonywanej pracy

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • praca na stałe w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samochód służbowy
  • możliwość wykonania uprawnień budowlanych

Poznaj

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.