Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Programista iOS Kraków
iOS Developer (Mid-Level/ Senior)

Nigel Frank International
Kraków
praca stacjonarna
2709 dni temu

iOS DEWELOPER (MID-LEVEL/ SENIOR)- KRAKÓW

Poszukuję kandydatów na stanowisko iOS Dewelopera dla klienta zajmujący się tworzeniem rozwiązań IT dla klientów, z których większość są firmami międzynarodowymi. Klient ten zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju aplikacji mobilnych oraz desktopowych, niektóre z nich są używane przez dziesiątki tysięcy biznesów w skali globalnej.

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

  • Minimalne 3-letnie doświadczenie na stanowisku iOS Deweloper.
  • Dobra znajomość Ojective C lub Swift.
  • Doświadczenie pracy w narzędziach git, bitbucket oraz jira.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość obsługi Adobe Photoshop mile widziana.
  • Dobre umiejętności zespołowe oraz w pracy solo.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem restAPI.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
  • Osoba powinna być odpowiedzialna oraz sumienna.

Firma oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna.
  • Elastyczne godziny pracy z przerwą na lunch.
  • Możliwość wzięcia udziału w zagranicznych wyjazdach oraz konferencjach, m.in. w Stanach Zjednoczonych.
  • Dofinansowywane szkolenia.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Udział w wyjazdach integracyjnych.
  • Darmowy parkingu koło biura.
  • Szansa pracy nad innowacyjnymi projektami.
  • Lokalizacja- centrum Krakowa.
  • Wyposażona lodówka oraz PS4.