Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

Nigel Frank International
Łódź
praca stacjonarna
2775 dni temu

Z wielką przyjemnością ogłaszam nowo powstały nabór jednego z naszych stałych klientów. Jeśli unikalne projekty, którym towarzyszy atrakcyjna stawka oraz innowacyjne projekty są Twoim priorytetem ta rola jest dla Ciebie!

Nasz klient jest niekwestionowanym liderem w swojej branży i poszukuje deweloperów iOS do swojego prężnie rozwijającego się zespołu.

Jest to 3-miesięczna pozycja kontraktowa (B2B), z możliwością przedłużenia umowy.

Location: Łódź

Wymagania:

  • Dobra znajomość dokumentacji iOS oraz systemu kontroli wersji GIT.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku XCode.
  • Znajomość zagadnień związanych programowaniem w języku Objective C
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferta:

  • Atrakcyjne zarobki na podstawie umowy B2B
  • Możliwość realizacji własnych rozwiązań informatycznych
  • Możliwość pracy w metodyce SCRUM
  • Rozwój umiejętności technicznych, jak i językowych
  • Możliwość pracy w kreatywnym oraz zgranym zespole
  • Praca w oparciu o system TSF
Contact:
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text of 26.06.2014, Journal of Laws 2014, item 1182). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.