Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

IOS Developer

Hays Poland
Kraków
praca stacjonarna
3160 dni temu
Kraków
Kraków
Nr Ref.: 1063253

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

For our Client, international fast-growing organization in Krakow, we are currently looking for iOS Developer.

Successful candidate will be responsible for development of iOS applications for mobile banking applications. The person will be working in different roles across the whole solution lifecycle (system analysis & technical design, frontend- & backend-development, system integration, documentation, third level support), providing applications in best quality as requested by specifications, analyzing root-causes in case of incidents and providing solutions to the problem, performing code reviews and sharing best practices with colleagues.

We are looking for Candidates who holds min. 2 years of experience in iOS (Objective C), XCode 5/6, Core Data and Cocoa Touch, experience in Android (Java), HTML (HTML5), Javascript, Phonegap, Jenkins/Teamcity, Unit-Testing (XCUnit) and Testautomation (UI Automation), very good knowledge of English as well as ability to work in an independent, pro-active, systematic, structured manner in an Agile environment and team.

Our Client offers interesting opportunity of personal growth in international company, attractive salary and additional benefits as well as interesting and challenging work in a large and dynamically developing company.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl