Zobacz więcej ofert pracy

Java Developer

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2533 dni temu

Naszym Klientem jest polsko-holenderska firma, która rozwija swoje produkty i świadczy usługi programistyczne w zakresie tworzenia serwisów internetowych i aplikacji mobilnych. Gromadzi w swych szeregach developerów nastawionych z pasją do tego, co robią, a przede wszystkim otwartych na nowe wyzwania i nowinki technologiczne. Pracując w tej firmie, zawsze znajdziesz czas na naukę i wdrożenie nowych technologii. Obecnie do biura w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 6235

Wymagania:

  • Minimum 4 lat doświadczenia w programowaniu w Java EE
  • Znajomość narzędzi takich jak: Spring Boot, ActiveMQ JMS, Hibernate, REST/ Spring REST Template, Spring WebMVC, Thymleaf templating engine
  • Doświadczenie w pracy z web services
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość JUnit
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych PostgreSQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
  • Duże zacięcie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • Mile widziana: znajomość Kotlin

Obowiązki:

  • Kod wersjonowany jest w serwisie bitbucket/github
  • Do zarzadzania projektami używamy Jiry, Taigi i Redmine'a
  • Jeśli tylko jest możliwość i ma to sens, pracujemy w Scrumie
  • Serwisy w 8/10 przypadków hostowane są na Amazonie lub Azurze
  • Błędy w kodzie produkcyjnym monitorujemy w Sentry
  • Do monitoringu używamy prometheusa/ELK/grafana
  • Nowe projekty są wdrażane z użyciem Dockera
  • Do developmentu i testowania wykorzystujemy nasze firmowe servery
  • Do dziennej komunikacji używamy Slacka, do video konferencji Skype + Hangouts
  • standardy, tips & tricks, howto, krótki opis naszej kultury i wiele innych informacji można znaleźć na firmowej wiki (żywej, z rankingiem aktywności :)
  • Dostęp do poszczególnych narzędzi jest scentralizowany z użyciem LDAPa
  • Wymiana plików z użyciem prywatnego servera plików Synology
  • Część czasu (okienko między projektami) poświęcamy na rozwój wewnętrznych i otwartych projektów
  • Kochamy wdrażać najświeższe rozwiązania do naszych projektów (ecma6, redshift, pipeline, php 7.x, python 3.5, mongodb 3.x, reactjs, Angular 2, etc.)

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w wewnętrznych warsztatach i hackathonach
  • Finansowanie szkoleń
  • Imprezy integracyjne
  • Firmową bibliotekę
  • Lekcje angielskiego
  • Piłkarzyki, darty
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy na B2B
  • Elastyczne godziny pracy (prosimy o obecność w biurze pomiędzy 8 a 9:00)
  • Kameralną, niekorporacyjną atmosferę w 30-osobowym oddziale w Krakowie