Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Account Executive Warszawa
Junior Account Executive - Asystent Kierownika Projektu

I360 Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2467 dni temu

Ogłoszenie numer: 1717956, z dnia 2017-07-24

Agencja reklamowa i360 Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu i kompleksowej realizacji, dostosowanych do potrzeb Klientów biznesowych, programów wspierających sprzedaż i budujących lojalność konsumentów i pośredników handlowych – tj. programów motywacyjnych B2B, lojalnościowych B2C oraz programów typu reward&recognition B2B2C.

SZUKASZ NOWYCH WYZWAŃ? POSTAW NA SUKCES WŁAŚNIE Z NAMI!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierownika Projektu przy realizacji działań marketingowych związanych m.in. z przygotowaniem i realizacją programów lojalnościowych dla Klientów firmy
  • Kontakt telefoniczny i e-mail z Uczestnikami realizowanych działań marketingowych
  • Przygotowywanie raportów, harmonogramów, prezentacji oraz analiz dotyczących realizowanych prac

Wymagania

  • Doświadczenie lub praktyka w pracy biurowej
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie  studiów zaocznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywne podejście do realizowanych zadań i determinacja w dążeniu do ich realizacji
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne
  • Kreatywność i pomysłowość

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w firmie będącej liderem rynku
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Przeszkolenie i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku
  • Szansę na realizowanie własnych pomysłów i ambicji zawodowych
  • Inspirującą pracę w zgranym zespole