Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Lierac Paris
Warszawa
praca stacjonarna
2641 dni temu

Firma ALES GROUPE POLSKA Sp. z o.o. – dystrybuująca w Polsce dermokosmetyki marek:

LABORATOIRES LIERAC PARIS oraz PHYTO PARIS

poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:
  • Opracowywanie oraz egzekucja lokalnej strategii marketingowej, z uwzględnieniem strategii międzynarodowej marki w tym:
    • Planowanie wielkości sprzedaży, analiza marży dla marki i poszczególnych preparatów
    • Planowanie strategii komunikacji 360 i wsparcia rozwoju sprzedaży także wykorzystaniem narzędzi i działań specyficznych dla rynku dermokosmetyków,
    • Planowanie wprowadzenia nowości z analizą P/L wraz z rekomendacją pozycjonowania cenowego
    • Opracowywanie projektów działań oraz materiałów komunikacyjnych i wspierających sprzedaż
    • Realizacja zaplanowanych akcji i kampanii
    • Zarządzanie www., social media oraz udział w działaniach PR
  • Systematyczna analiza konkurencji
  • Inne we współpracy z przełożonym – Kierownikiem Marketingu
  • Ścisła współpraca z działem handlowym, finansowym oraz komórkami marketingu i logistyki ALES GROUPE FRANCE

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenie wyższe (magisterskie), wskazane ekonomiczne oraz własne bogate zainteresowanie produktami kosmetycznymi lub wykształcenie farmaceutyczne, kosmetologiczne
  • Min 1,5 roku doświadczenia pracy w dziale marketingu (mile widziany rynek farmaceutyczny lub marki selektywne)
  • Praktyczne doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych, także w analizie danych rynkowych
  • Ciekawość zjawisk biznesowych, kreatywność, własna inicjatywa, samodzielność w działaniu,
  • Funkcjonalne umiejętności analityczne, duża swoboda pracy w excel, power point i narzędziach internet
  • Otwartość i dobre umiejętności w budowaniu relacji, odwaga i umiejętność prezentacji
  • systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność do wyjazdów i pracy w terenie wspólnie ze szkoleniowcem, dermokonsultantkami i działem sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka francuskiego mile widziana
OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o wymiarze międzynarodowym
  • możliwość głębokiego poznania branży dermokosmetyków, bogatych marek i cennych preparatów
  • możliwość rozwoju, systematycznych szkoleń
  • pracę w niedużym, dynamiczny zespole
  • bardzo dobrą pozytywną atmosferę pracy