Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Żabka Polska S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2411 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, ponad 4500 placówek i ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • realizacja projektów marketingowych (komunikacja ATL, BTL, POS)
  • wsparcie rozwoju planów rocznych marki zgodnie z jej strategią
  • wsparcie Marketing Managera w wypracowaniu i wdrożeniu strategii marek oraz realizacji strategii wzrostu sieci i poszczególnych kategorii produktowych
  • współpraca z wiodącymi na rynku agencjami kreatywnymi, agencjami marketingowymi oraz działami wewnętrznymi (Handlowy, Sprzedaży, Insights)
  • analiza informacji o trendach rynkowych i potrzebach konsumenckich
  • monitorowanie efektywności realizowanych działań marketingowych
  • koordynacja procesu produkcji i dystrybucji materiałów marketingowych/POS
Oczekujemy od Ciebie:
  • min. 2-letnie doświadczenia na stanowisku marketingowym lub sprzedażowym (doświadczenie z obszaru retail lub FMCG będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, zarządzanie)
  • samodzielności i przedsiębiorczości w wykonywaniu zadań
  • świetnej organizacji pracy, orientacji na wynik
  • kreatywności
  • inicjatywy i elastyczności w działaniu
  • doskonałych zdolności interpersonalnych (otwartości, asertywności, pewności siebie)
Oferujemy:
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Żabka Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
zabkapolska.pl