Zobacz więcej ofert pracy

Junior Front-end Developer

HR Bank
Wielka Brytania, Newcastle
praca stacjonarna
3069 dni temu

Ogłoszenie numer: 898707, z dnia 2015-12-01

HR Bank doradztwo personalne, specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska

a średniego i wyższego szczebla. Dla naszego Klienta,

angielskiego studia tworzącego gry mobilne, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Newcastle

Opis stanowiska

  • pomoc w projektowaniu, zarządzaniu i rozwoju aplikacji na urządzenia mobilne
  • pomoc w tworzeniu narzędzi CMS
  • tworzenie stron w HTML5 / CSS3 / JavaScript na różnorodne platformy mobilne
  • programowanie i testowanie na wielu przeglądarkach, platformach i urządzeniach, włączając smartfony i tablety
  • udział w dyskusjach z członkami zespołu i zastosowanie najlepszych praktyk do rozwiązywania problemów technicznych

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza praktyczna z zakresu HTML5, CSS3, JavaScript i JSON
  • znajomość Angular Rest framework
  • umiejętność projektowania i programowania JSON Restful APIs
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • gotowość do dzielenia się wiedzą
  • chęć do pracy w dynamicznym zespole
  • znajomość Photoshop lub Illustratora

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym zespole
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • bardzo sprzyjające środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przez pierwszy miesiąc możliwość pracy zdalnej z Polski