Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Agencji Celnej

Geis PL Sp. z o.o.
Korczowa
praca stacjonarna
3236 dni temu

Spółki Geis PL oraz ET Logistik należące do międzynarodowej Grupy Geis, w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, obecnie do jednej ze swoich Agencji Celnych zlokalizowanej na przejściu granicznym w Korczowej, poszukują operatywnego, zaangażowanego oraz z pasją pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Korczowa

Zadania:
  • koordynowanie pracy Agencji Celnej,

  • zarządzanie operacyjne Agencją oraz zespołem Agentów Celnych,

  • koordynowanie działań związanych z pozyskiwaniem świadectw celnych,

  • przygotowywanie właściwej dokumentacji,

  • ścisła współpraca z innymi działami i oddziałami w Grupie.

Oferujemy:
  • samodzielne stanowisko,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • 100% wpływ na własny rozwój zawodowy,

  • stabilne zatrudnienie i udział w ciągłym rozwoju międzynarodowej Organizacji,

  • motywujące wynagrodzenie oraz bezpośredni wpływ na jego wysokość.

Wymagamy:
  • wykształcenia minimum średniego,

  • aktualnego wpisu na listę Agentów Celnych,

  • 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenia w obsłudze celnej oraz w prowadzeniu bezpośrednich operacji w składzie podatkowym,

  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy swojej i zespołu,

  • umiejętności wyznaczania celów i ich realizacji pod presją czasu,

  • znajomości MS Office oraz obowiązujących przepisów,

  • komunikatywności i wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,

  • zaangażowania i dokładności,

  • znajomości języka angielskiego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).