Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. Optymalizacji Dystrybucji

Logart Personnel Consulting
mazowieckie, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
2895 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem jest operator logistyczny, który specjalizuje się w usługach spedycji drogowej - krajowej i międzynarodowej, a także logistyce magazynowej. Firma posiada ok. 15 oddziałów w Polsce. Obecnie do jednego z biur poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki

Zadania:
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów operacyjnych w oddziałach w całej Polsce (spedycja krajowa drobnicowa, magazyn przeładunkowy)
  • Analizowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących krajową sieć dystrybucyjną
  • Kontakt z klientem i wsparcie działu handlowego w zakresie działań sprzedażowych
  • Zarządzanie 2-3 osobowym oddziałem
  • Dbałość o najwyższe standardy świadczonych usług
Wymagania:
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w branży spedycyjnej, w tym przynajmniej rok na stanowisku kierowniczym
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z  dystrybucją
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z branżą TSL)
  • Analityczne myślenie
  • Rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobrą atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)