Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Windykacyjno - Prawnego

TBS Warszawa Południe Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2593 dni temu

Ogłoszenie numer: 1578539, z dnia 2017-03-30

TBS Warszawa Południe Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • podejmowanie skutecznych działań zmierzających do pełnej windykacji należności z tytułu czynszu w tym:
    • przygotowywanie ostatecznych wezwań do zapłaty;
    • przygotowywanie wypowiedzeń umów najmu lokali mieszkalnych, lokali użytkowych i miejsc postojowych;
    • współpraca z podmiotami zaangażowanymi w proces windykacji tj. kancelaria prawna, kancelaria komornicza, sądy, pełnomocnicy procesowi;
    • kontrola nad przekazywanymi teczkami najemców do kancelarii prawnej i współpraca nad prowadzonymi sprawami windykacyjnymi i eksmisjami przez Radcę Prawnego;
    • korespondencja z najemcami w zakresie uregulowania należności względem Spółki;
    • prowadzenie rejestru zadłużonych najemców;
    • udział w negocjacjach z kontrahentami;
  • pełnienie funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji i prowadzenie spraw związanych z ochroną danych osobowych;
  • pełnienie funkcji koordynatora ds. polityki zarządzania ryzykiem w Spółce:
    • prowadzenie rejestru ryzyka;
    • opracowywanie półrocznych raportów ryzyka.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
  • umiejętność pracy zespołowej i zapewnienie prawidłowej organizacji pracy zespołu;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność w skutecznym rozwiązywaniu problemów;
  • znajomość przepisów Ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy, Ustawy o ochronie danych osobowych, o gospodarce nieruchomościami;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • wynagrodzenie od 5.000 zł do 8.000 zł brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia;
  • możliwość atrakcyjnych szkoleń i doskonalenia umiejętności;
  • opiekę medyczną oraz karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.