Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Twoja misja Będziesz wspierać Kierownika Recepcji w zapewnieniu skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez nadzorowanie pracy zespołu (około 20 pracowników), przestrzegania standardów marki (Novotel (326 pokoi) oraz Ibis (190...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Internatu

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2484 dni temu

Ogłoszenie numer: 1699341, z dnia 2017-07-07

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego KWATERA Sp. z o.o

Obecnie poszukuje pracownika (1 etat) na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: Kierownik Internatu - Wrocław

Opis stanowiska

Prowadzenie spraw związanych z bieżącą obsługą nieruchomości oraz nadzoru nad powierzonym zasobem, w szczególności:

  • kwaterowanie/wykwaterowanie mieszkańców internatu/kwater internatowych i lokali mieszkalnych, sporządzanie wymaganych w tym zakresie dokumentów,
  • sporządzanie comiesięcznych zestawień umożliwiających rozliczenie zakwaterowania i wykonywanych usług w tym zakresie,
  • nadzorowanie, rozliczanie, koordynacja pracy firm świadczących usługi, w szczególności: sprzątania, konserwacji i innych związanych z właściwym utrzymaniem internatu i kwater internatowych oraz budynków mieszkalnych,
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu zakwaterowania i jej bieżąca archiwizacja,
  • prowadzenie ksiąg: meldunkowych, stanu zakwaterowania, mienia, awarii i usterek,
  • bieżący nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego zasobu,
  • sporządzanie zestawień potrzeb remontowych internatów, kwater internatowych, lokali mieszkalnych i budynków wraz z infrastrukturą, sporządzanie planów rzeczowo-finansowych w zakresie utrzymania nieruchomości oraz w zakresie planowanych inwestycji i remontów ,
  • kierowanie pracą podległych pracowników.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego (mile widziane w obszarach związanych z zarządzaniem nieruchomościami lub hotelarstwem),
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook), umożliwiająca samodzielną pracę,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność organizowania pracy własnej i podległego personelu,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • rzetelność, terminowość, dokładność,
  • komunikatywność i asertywność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny, pakiet opieki medycznej.

Poznaj

AMW TBS KWATERA Sp. z o.o. powstała w 2002 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami różnego rodzaju. Dysponuje wykwalifikowaną kadrą, specjalistyczną wiedzą, sprawdzonymi procedurami oraz siecią biur na terenie całej Polski. Spółka wykorzystuje nowoczesne systemy informatyczne i proponuje rozwiązania adekwatne do potrzeb Klientów.

KWATERA to ekspert i doradca w zarządzaniu nieruchomościami. Gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług, kompleksowe zarządzanie  nieruchomościami, optymalizację kosztów eksploatacji, indywidualną obsługę Klienta oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom oraz satysfakcję właścicielom nieruchomości.

KWATERA zarządza profesjonalnie i kompleksowo zasobem o łącznej powierzchni ponad 3.000.000 m². Od 2002 roku prowadzi działalność inwestycyjną i budowlaną stale rozszerzając zakres świadczonych usług. Od kilku lat Spółka specjalizuje się także w kompleksowej obsłudze mieszkań służbowych i mieszkań na wynajem, efektywnie zarządzając blisko 36.000 lokalami oraz 680 budynkami. Jako stabilny i profesjonalny partner biznesowy zapewnia usługi na najwyższym poziomie.