Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Operacyjny

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2838 dni temu

Ogłoszenie numer: 1202938, z dnia 2016-08-03

Firma wynajmu krótkoterminowego samochodów osobowych,

poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie floty samochodów
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z kontrahentami zagranicznymi
  • Zarządzanie systemem rezerwacji
  • Bieżący nadzór nad pracą biura
  • Organizacja obsługi wynajmu samochodu
  • Przygotowywanie dokumentacji, prowadzenie negocjacji
  • Realizacja wyznaczonych celów

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej (wynajem samochodów)
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia