Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Regionalnego Punktu Dystrybucji i Sprzedaży

Klient portalu Praca.pl
Koszalin
praca stacjonarna
3368 dni temu

Ogłoszenie numer: 603989, z dnia 2015-02-05

Producent z branży spożywczej poszukuje Kandydata/kę do Działu Sprzedaży na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za działalność spółki na podległym obszarze - w tym:

  • zapewnienie maksymalnej dostępności produktów;

  • realizację planów sprzedaży;

  • zarządzanie podległymi pracownikami;

  • optymalizację funkcjonowania podległego obszaru sprzedaży;

  • współpracę z partnerami handlowymi.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży FMCG;

  • umiejętność negocjacji i prezentacji handlowych;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub znaczne doświadczenie centrach dystrybucji;

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania partnerskich relacji z kontrahentami;

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie;

  • znajomość obsługi komputera (MS Office);

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjny system premiowania (uzależniony od wyników pracy w tym podległego zespołu);

  • możliwość rozwoju oraz miłą atmosferę pracy;

  • możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami;

  • zdobycie cennego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dużej, rozpoznawalnej firmie;

  • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji.