Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Dystrybucji (Distribution Manager) Warszawa
Kierownik Regionu Dystrybucji w Dziale Marketingu i Dystrybucji Mediów

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.
Warszawa
praca stacjonarna
3227 dni temu

Kaufland jest jedną z wiodących sieci handlowych Europy. Oferujemy szeroki asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Markety Kaufland osiągają sukces dzięki zaangażowaniu i wytrwałości naszych pracowników. Czy chcesz dołączyć do zespołu i zostać pracownikiem Kaufland Polska Markety?

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 01/ K/WMD/2015

Zakres obowiązków
  • koordynowanie działań współpracowników terenowych,
  • rekrutacja i szkolenie współpracowników,
  • przygotowywanie, nadzór i kontrola jakości procesu dystrybucji materiałów reklamowych,
  • koordynowanie procesu logistyki materiałów reklamowych,
  • analiza danych.
Jakie mamy wymagania
  • gotowość do odbywania licznych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B poparte min. 3 letnią praktyką w prowadzeniu pojazdu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów interpersonalnych.
Co oferujemy
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • samochód służbowy.
Gdzie proponujemy pracę
  • Biuro Regionalne – Warszawa
Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.". Firma Kaufland informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji dla kandydatów ubiegających się o zatrudnienie danymi osobowymi potrzebnymi w procesie rekrutacji są: Imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, obywatelstwo, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania. Jednocześnie informujemy, że wszystkie dodatkowo dostarczone informacje przechowujemy jedynie w celu zwrócenia ich nadawcy, a nieodebrane przez nadawców zostaną przez nas zniszczone nie później niż w ciągu 6 miesięcy od ostatniego dnia półrocza, w którym otrzymano aplikację.