Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Spedycji Międzynarodowej

Klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
3273 dni temu

Ogłoszenie numer: 697006, z dnia 2015-05-11

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KSM/POZ/2015

Opis stanowiska

  • Budowanie oraz rozwój działu przewozów wewnątrzunijnych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników,
  • Koordynacja współpracy z partnerami zagranicznymi, klientami oraz przewoźnikami,
  • Realizacja celów finansowo - biznesowych,
  • Aktywna współpraca z innymi działami w firmie,
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu,
  • Budżetowanie oraz raportowanie w zakresie działań realizowanych przez podległy dział

Wymagania

  • 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • Wiedza i znajomość rynku TSL,
  • Bardzo dobre kompetencje menedżerskie: umiejętność delegowania zadań, mierzenia wyników, rozwój pracowników,
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel),
  • Biegła znajomość j. angielskiego (j. niemiecki – mile widziany)

Oferujemy

  • Pakiet socjalny,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,