Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu Przedsiębiorstw

PKO Bank Polski S.A.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
3088 dni temu

Oddział w Trójmieście/Zespół Przedsiębiorstw

Miejsce pracy: Trójmiasto

Nr ref.: GDD/172/11/2015

Termin zgłoszeń: 30 listopada 2015

Główne zadania:
  • planowanie, organizowanie pracy oraz kontrolowanie na bieżąco prawidłowości realizacji zadań zespołu
  • realizację wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży z zakresu działań zespołu, w tym przydzielanie imiennych planów sprzedażowych dla doradców oraz monitorowanie wykonanie planu
  • udzielanie wsparcia merytorycznego podległym pracownikom, motywowania ich i promowania najlepszych doświadczeń oraz technik sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów zewnętrznych oraz utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i obsługę klienta zgodnie ze standardami
  • inicjowanie działań prowadzących do wzrostu sprzedaży produktów i usług bankowych
  • zarządzanie ryzykiem występującym w Zespole
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowany kierunek: bankowość, finanse, rachunkowość)
  • minimum 2-letniego doświadczenia w obsłudze podmiotów gospodarczych
  • umiejętności w zarządzaniu zespołami pracowniczymi, w tym organizacją pracy, motywowaniu, zarządzaniu sprzedażą, preferowani kandydaci z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem
  • wiedzy z zakresu oferty produktowej dla segmentu przedsiębiorstw
  • znajomości zagadnień z zakresu finansowania działalności gospodarczej
  • znajomości technik sprzedaży produktów i usług bankowych
  • umiejętności rozpoznawania potrzeb klientów i tworzenia z nimi właściwych relacji
  • prawa jazdy kat. B.
  • posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych
  • niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie przeciwko życiu i zdrowiu, przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, przeciwko ochronie informacji, przeciwko wiarogodności dokumentów, przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi lub za przestępstwo skarbowe
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.