Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Badań Rynku Warszawa
Konsultant ds. komunikacji z panelistami

Gemius SA
Warszawa
praca stacjonarna
2629 dni temu

Gemius jest polską firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Naszą misją jest dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, a także doradztwo wspierające podejmowanie kluczowych decyzji działalności prowadzonej w internecie.

Nasza kilkuletnia działalność pozwoliła nam osiągnąć pozycję lidera w Polsce, a także odnieść międzynarodowy sukces. Aktualnie jesteśmy obecni na ponad 30 rynkach, a nasze rozwiązania są standardem na większości z nich m.in.: w Portugalii, w Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Nasza wiedza, wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie, a także nasza pasja pozwala nam z sukcesem konkurować z największymi na świecie firmami z branży internetowej.

Poznaj nas bliżej zaglądając na naszą stronę Gemius.pl oraz Facebook-u.

Miejsce pracy: Warszawa

Dlaczego warto z nami współpracować?
  • będziesz brać czynny udział w największym w naszej części świata projekcie badania audytorium internetowego,
  • poznasz rynek internetowy od kuchni, pracując z ekspertami branży,
  • zostaniesz częścią innowacyjnego projektu związanego z pomiarem zachowań użytkowników na urządzeniach mobilnych,
  • oferujemy Ci stabilne zatrudnienie oraz komfortowe warunki pracy,
  • proponujemy nieformalny styl (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami) oraz ciekawe benefity (karta sportowa/medyczna, zdrowa żywność).
Nasi pracownicy o firmie:

„Gemius jest znakomitym miejscem dla osób chcących zrozumieć współczesny świat. Praca w tak nowoczesnej i wciąż rozwijającej się firmie daje wiele satysfakcji. Znakomity klimat oraz wspaniali ludzie są dopełnieniem niepowtarzalnej atmosfery panującej w Gemius. Zawodowo udało mi się połączyć to co lubię – kontakt z ludźmi jak i bliski związek z nowoczesną technologią"

Zakres obowiązków:

Twoim zadaniem będzie obsługa i rozwój mobilnego panelu badawczego, w tym:

  • rekrutacja uczestników do badania,
  • telefoniczna weryfikacja osób bioracyhc udział w badaniu,
  • informowanie o celu badania oraz tłumaczenie jego technicznych aspektów,
  • komunikacja z panelistami, odpowiadanie na ich prośby i pytania,
  • zadania administracyjne związane z obsługą panelu mobilnego,
  • udział w akcjach promocyjnych związanych ze zwiększeniem oraz utrzymaniem panelu.

Nasze wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • zainteresowania nowinkami technologicznymi oraz branżą online,
  • umiejętności komunikacyjnych (przekazywanie informacji w zrozumiały sposób),
  • świetnej organizacji pracy własnej,
  • pomysłowości i inicjatywy,
  • doświadczenia związanego z telefoniczną obsługą Klienta,
  • wiedzy z zakresu metodologii nauk badawczych.

Dodatkowe umiejętności:
  • doświadczenie związane z obsługą paneli badawczych,
  • znajomości HTML-a.