Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Konsultant ds. Wdrożeń Poznań
Konsultant ds. systemów IT dla energetyki

PSI Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2828 dni temu

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 1800 osób, z czego 200 w Poznaniu.  www.psi.pl

Miejsce pracy: Poznań

Czym będziesz się u nas zajmować?
  • wsparciem we wdrożeniach systemów obsługujących procesy w OSD w zakresie handlu energią (profile klientów, umowy, prognozowanie, tworzenie wycen, rozliczanie, raportowanie),
  • wsparciem projektów sprzedażowych na rynku energetycznym - dostarczaniem wsadu merytorycznego do oferty,
  • reprezentowaniem PSI Polska na spotkaniach z potencjalnymi i obecnymi klientami.
Czego oczekujemy?
  • przynajmniej 2- letniego doświadczenia we wspieraniu procesów biznesowych w branży energetycznej,
  • umiejętności analizy procesów biznesowych,
  • bardzo dobrej znajomości rynku energetycznego w Polsce,
  • wysokiego poziomu umiejętności analitycznych, komunikacyjnych i prezentacyjnych,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie B2,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Co oferujemy?
  • dużą samodzielność i ciekawe, autorskie projekty, rozwijane przez PSI Polska,
  • bardzo wysokie standardy i dobrą organizację pracy, przy zachowaniu ducha niewielkiej, elastycznej i efektywnej firmy,
  • przyjazną atmosferę i partnerskie relacje,
  • komfortowe warunki pracy - nowoczesny biurowiec klasy A w centrum Poznania, z wygodnym dojazdem oraz parkingiem dla aut i rowerów,
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,
  • szkolenia i udział w konferencjach branżowych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kursy języka niemieckiego i angielskiego,
  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, Multikafeteria, prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe,
  • wyjazdy integracyjne i imprezy (Mikołajki, Gwiazdka, wspólny grill, Halloween, i wiele innych...).