Zobacz więcej ofert pracy

Korepetytor matematyki

Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat
śląskie, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Czeladź
praca stacjonarna
2769 dni temu

Ogłoszenie numer: 1319879, z dnia 2016-10-10

Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat jest najstarszą i największą w kraju mobilną szkołą matematyki. Jesteśmy zdobywcą tytułu"Firma Roku 2011” oraz partnerem merytorycznym największego w kraju serwisu dla uczniów i korepetytorów. Działając na rynku edukacyjnym od wielu lat, jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem zarówno dla klientów jak i współpracowników.

Miejsce pracy: śląskie, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Czeladź

Opis stanowiska

  • zajęcia z dojazdem na wybranym terenie miasta

Wymagania

  • wykształcenie uzyskane/uzyskiwane na kierunku matematycznym (ocena na dyplomie min. dobra w przypadku absolwentów oraz średnia ocen min. 4.0 w przypadku studentów);
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych;
  • podstawowa wiedza merytoryczna w zakresie przedmiotu umożliwiająca prowadzenie zajęć z uczniami na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum;
  • motywacja i umiejętność doskonalenia merytorycznych, dydaktyczno-metodycznych oraz wychowawczych kompetencji nauczycielskich;
  • punktualność, komunikatywność, otwartość, kultura osobista;
  • dyspozycyjność w wymiarze pozwalającym na prowadzenie zajęć z 3 uczniami w tygodniu (mile widziana dyspozycyjność w większym wymiarze);
  • gotowość do dojazdu na zajęcia na wybranym przez korepetytora terenie miasta.

Oferujemy

Naszym współpracownikom staramy się oferować możliwie jak najkorzystniejsze warunki organizacyjne, formalne oraz finansowe, dzięki czemu współpraca z Mobilną Szkołą Matematyki akwadrat jest ciekawym i pozytywnym doświadczeniem dla naszych uczniów i korepetytorów. Korzyści:

  • praca w pierwszej i największej w kraju mobilnej szkole matematyki;
  • praca godzinach wybranych przez korepetytora;
  • możliwość wyboru najkorzystniejszego dla korepetytora terenu prowadzenia zajęć;
  • praca w wymiarze godzin zadeklarowanym przez korepetytora;
  • praca z uczniami na poziomie oraz w wieku wskazanym przez korepetytora;
  • autonomia korepetytora w wyborze metod nauczania i materiałów dydaktycznych;
  • wynagrodzenie za zajęcia odwołane przez ucznia bez zachowania odpowiedniego wyprzedzenia;
  • wartościowe w pełni udokumentowane doświadczenie w pracy zawodowej;
  • legalne zatrudnienie, opłacane składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
  • przejrzysty system wynagrodzeń oraz terminowość wypłat;
  • konkurencyjne stawki;
  • referencje stanowiące rekomendację pracownika dla innych pracodawców.