Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz

Job Innovation
Miłosław
praca stacjonarna
2865 dni temu

Ogłoszenie numer: 1141390, z dnia 2016-06-22

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko

Kreślarz

Miejsce pracy: Miłosław

Nr Ref.: PL-CAD-2016

Opis stanowiska

  • tworzenie projektów 2D i 3D saun
  • szkicowanie
  • modelowanie
  • tworzenie rysunków technicznych potrzebnych do stworzenia projektu

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne - mile widziany profil - technolog drewna
  • mile widziane doświadczenie jako kreślarz
  • biegła znajomość programu AutoCad, Excel
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • mile widziana znajomość problematyki obróbki drewna, tworzenia konstrukcji drewnianej
  • rozwinięta wyobraźnia przestrzenna
  • chęć do pracy i zaangażowanie

Oferujemy

  • możliwość realizacji ciekawych zadań w firmie o międzynarodowym charakterze
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • bezpłatne zakwaterowanie w razie konieczności
  • możliwość rozwoju zawodowego