Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Lingwista/Filolog Wrocław
Lektor języka angielskiego / niemieckiego

Yellow Centrum Języków Obcych Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2572 dni temu

Ogłoszenie numer: 1592163, z dnia 2017-04-11

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy lektorów języka angielskiego, niemieckiego oraz j. polskiego dla cudzoziemców do prowadzenia szkoleń językowych dla firm we Wrocławiu i okolicach.

Wymagania

  • Wykształcenie licencjackie lub wyższe kierunkowe,
  • Udokumentowane doświadczenie w nauczaniu języka – min. 2 lata
  • Doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi o wysokiej motywacji zawodowej
  • Entuzjazm i zaangażowanie w prowadzone zajęcia

Oferujemy

  • Możliwość długotrwałej współpracy – budujemy stały, stabilny zespół i zależy nam na prowadzeniu większej ilości zajęć przez jedną osobę
  • Wygodny system dzienników internetowych
  • Elastyczność w ustalaniu harmonogramu zajęć
  • Otwartą kulturę organizacyjną oraz bezproblemowy kontakt ze szkołą
  • Atrakcyjne stawki ustalane indywidualnie
  • Rozliczenie na podstawie umowy zlecenia lub na podstawie wystawianego rachunku.