Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    7 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Recruit.pl
Niemcy, Monachium
praca stacjonarna
2748 dni temu

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Malarza.

Malarz

Monachium
nr ref. MAM/MM/09/2016

Zadania:
  • Prace malarskie
  • Przygotowywanie powierzchni do malowania
  • Szpachlowanie, tapetowanie

Oczekujemy:
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku min. 3 lata
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe

Oferujemy:
  • 1500 Euro Netto / m-c
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na warunkach niemieckich
  • Praca na długi okres czasu, stabilne godziny pracy

recruit_bottom2.jpg