Najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych

    Medicover sp. z o.o.   mazowieckie    praca mobilna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    13 godz.
    Twoje zadania: Budowanie sieci zewnętrznych dostawców usług medycznych. Odpowiedzialność za zakres i warunki współpracy z tymi dostawcami na obszarze przydzielonego regionu: województwo mazowieckie; Skuteczne pozyskiwanie nowych dostawców, jak również utrzymanie dobrej współpracy z...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager Kliniki Weterynaryjnej

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2377 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja i zarządzanie Kliniką
  • Zarządzanie personelem w zakresie pełnionych funkcji i ponoszonej odpowiedzialności za podejmowane decyzje
  • Koordynowanie i monitorowanie wszystkich procesów związanych z pozyskaniem i obsługą pacjenta
  • Analizowanie rynku i konkurencji
  • Koordynowanie i monitorowanie zaopatrzenia
  • Wsparcie i realizacja strategii marketingowych i komunikacyjnych
  • Podpisywanie umów z lekarzami, podmiotami partnerskimi i koordynacja przebiegu dokumentów
  • Kontrola nad sprawną praca placówki

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność