Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy

Merchandiser Mobilny

InterKadra Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
2910 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Merchandiser Mobilny

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: MM/2016/Szczecin
Zadania:
  • wyłożenie towaru na półki sklepowe,
  • dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu, kontrolę stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
  • zadbanie o czystość stoiska sprzedażowego,
  • wykonywanie inwentaryzacji towaru, raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania,
  • przebudowa stoiska z alkoholem,
  • dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy.
Wymagania:
  • dyspozycyjność w tygodniu (poniedziałek-piątek8-16),
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B +samochód (zwrot poniesionych kosztów za paliwo),
  • doświadczenie w pracy merchandisera będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stałe zlecenia merchandisingowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenia,
  • pracę dla firmy o uznanej marce.