Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy

Merchandiser

InterKadra Sp. z o.o.
Zielona Góra
praca stacjonarna
3252 dni temu

Czekamy na Ciebie! Liczba miejsc ograniczona!

Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego InterKadra, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Nr Ref.: Akcja promocyjna/Merchandising

Kiedy?
  • Start akcji 15.06.2015 – Poznań , zakończenie 26.06.2015 r.
Gdzie ?
  • Zielona Góra i okoliczne miasta  między punktami przemieszczamy się samochodem (transport zapewnia InterKadra)
Obowiązki?
  • dbanie o właściwe wyeksponowanie produktów (półki, lodówki i inne)
  • rozmieszczanie materiałów reklamowych
  • podstawowe prace porządkowe: wytarcie półek, lodówki
  • wypełnienie sprawozdania z wykonanych czynności
Co możesz zyskać?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w ramach umowy cywilno – prawnej
  • Gadżety związane z akcją (plecak, kurtka, koszulka)
  • Samochód służbowy na czas wykonywania akcji (dla osób posiadających prawo jazdy)
  • Pierwsze, ciekawe doświadczenie zawodowe
  • Prace w dwuosobowym zespole – możesz sam dobrać sobie kompana – zabierz ze sobą rodziną bądź znajomych!!
  • Możliwość dalszej współpracy także przy innych projektach (www.interkadra.pl)
Jakich osób szukamy?
  • Pozytywnie nastwionych, pełnych energii ,chcących zdobyć ciekawe doświadczenie
  • Dyspozycyjnych w dniach 15-26.06.2015 r.
  • Pracowitych – praca po ok 8 h dziennie, od poniedziałku do piątku
  • Posiadających telefon z aparatem bądź aparat ( niezbędne do wykonywania zdjęć z akcji)
Mile widziane:
  • doświadczenie i/lub książeczka sanepidu i/lub aktualne badania psychotechniczne (dla osób posiadających prawo jazdy kat. B)

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)