Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Serwisu Samochodowego Warszawa
Mistrz Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2769 dni temu

Ogłoszenie numer: 1294467, z dnia 2016-09-26

Nasz serwis, to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą…. To dzięki naszym pracownikom mamy tak wielu zadowolonych klientów i to dzię™ki nim wygrywamy kolejne prestiżowe konkursy.

Najważniejszą… cechą, którą… staramy się pielęgnować‡ w naszym salonie jest obsługa klienta, którego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. W związku z rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynacja pracy zespołu mechaników
  • kontrola jakości wykonanych napraw
  • planowanie pracy mechaników
  • dbanie o właściwy stan urządzeń i narzędzi na warsztacie
  • odpowiedzialność za utrzymywanie porządku
  • określanie zakresu uszkodzeń i sporządzanie dokumentacji fotograficznej z oględzin pojazdów
  • bieżąca współpraca z Biurem Obsługi Klienta

Wymagania

  • Praktyczna znajomość technik wykonywania napraw blacharsko - lakierniczych
  • Doświadczenie w pracy w serwisie blacharsko-lakierniczym (mile widziane doświadczenie na stanowisku blacharza lub lakiernika)
  • Wiedza z zakresu zastosowania specjalistycznych narzędzi używanych w naprawach blacharsko - lakierniczych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność, uczciwość, zaangażowanie

Oferujemy

  • szkolenia
  • pracę w doświadczonym zespole i w przyjaznej atmosferze