Zobacz więcej ofert pracy

Mistrz Warsztatu

Headhunters
Szczecin
praca stacjonarna
2671 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, dealera i serwisanta powszechnie cenionych marek samochodowych, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • zarządzanie zespołem pracowników warsztatu
  • udzielanie podległym pracownikom wsparcia w zakresie posiadanej wiedzy i umiejętności nabytych podczas specjalistycznych szkoleń
  • nadzór merytoryczny nad prawidłowym wykonaniem napraw
  • współpraca z doradcami serwisowymi w zakresie przyjmowania i wydawania pojazdów
  • czynny udział w przygotowywaniu nowych i używanych pojazdów do sprzedaży
  • monitorowanie dostępności zamówionych części zamiennych niezbędnych do wykonywania bieżących zleceń
  • udostępnianie oraz objaśnianie podległym pracownikom dokumentacji technicznej dotyczącej napraw pojazdów
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w autoryzowanym serwisie samochodowym)
  • wiedza z zakresu mechaniki samochodów osobowych i dostawczych
  • znajomość obsługi komputera diagnostycznego
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od wydajności zespołu
  • cykliczne szkolenia importerskie
  • możliwość awansu w strukturze firmy
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).