Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta

Provident Polska S.A.
Warszawa, Biuro Główne w Warszawie
praca stacjonarna
4822 dni temu

Provident Polska S.A. należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Korzenie firmy sięgają 1880 r. Spółka jest liderem na rynku szybkich pożyczek konsumenckich i jednym z największych brytyjskich pracodawców w kraju. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Biuro Główne w Warszawie
Wymiar czasu pracy 1/2 etatu

Zadania:
  • Telefoniczna obsługa klientów Spółki
  • Rekomendowanie Klientom produktów oferowanych przez Spółkę
  • Obsługa aplikacji komputerowych związanych z obsługą klientów
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Mile widziane min. roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Miły głos i poprawna dykcja
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność radzenia sobie podczas trudnych rozmów telefonicznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju.