Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Konsultant ds. wdrożeń

EQ SYSTEM Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
3146 dni temu

Jesteśmy firmą, która popularyzuje w Europie nowatorskie idee zarządzania oraz dostarcza oprogramowanie biznesowe wspomagające ich implementację. Posiadamy przedstawicielstwa w Hiszpanii, Rosji oraz Ukrainie. Współpracujemy z wiodącymi w świecie dostawcami systemów informatycznych między innymi z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Włoch, Hiszpanii oraz Polski. W naszej ofercie można znaleźć pełne spectrum systemów wspomagających zarządzanie, których wymaga nowoczesna firma, od systemów prognozowania począwszy, poprzez systemy zarządzania produkcją i zarządzania kapitałem ludzkim, a na systemach klasy ERP i BI kończąc. W 25-letniej historii naszej grupy kapitałowej zrealizowaliśmy ponad 600 projektów konsultingowych i wdrożeniowych, zarówno dla firm z kapitałem zagranicznym, jak i dla najbardziej innowacyjnych polskich przedsiębiorstw. Dołącz do nas, aby pracować dla najlepszych.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: Młodszy Konsultant

Oferta skierowana jest do absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów, zainteresowanych zdobyciem pracy w charakterze konsultantów wdrażających systemy informatyczne do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem oraz chcących zbudować solidne podstawy dla swojej dalszej kariery zawodowej. Staż odbywa się w oddziale EQ System Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej.

Oferujemy:
  • Szkolenie w zakresie funkcjonalności systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz metodyki ich wdrażania
  • Szkolenie w zakresie komunikacji interpersonalnej w kontekście budowania i utrzymywania relacji z klientem.
  • Pracę z doświadczonym zespołem
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Umowę o pracę
Zakres obowiązków:
  • Udział we wdrożeniach systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem klasy ERP / CRM/ HRM / APS / MES / BI
  • Tworzenie oraz tłumaczenie dokumentacji i instrukcji
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu funkcjonalności w/w systemów informatycznych
Wymagania odnośnie kandydatów:
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Znajomość relacyjnych baz danych będzie dodatkowym atutem
Preferowane kierunki:
  • Informatyka
  • Informatyka i Ekonometria
  • Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  • Automatyka i Robotyka
  • Matematyka
  • Inne kierunki pod warunkiem znajomości podstaw programowania.