Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Programista Automatyk

Doehler Sp. z o.o.
mazowieckie, Kozietuły Nowe, Łęczeszyce, Tarczyn
praca stacjonarna
2902 dni temu

Döhler Sp. z o.o. (Member of Döhler Group)

producent koncentratów soków owocowych, przecierów, soków niezagęszczonych (NFC), aromatów

oraz mieszanek koncentratów dla przemysłu spożywczego i do produkcji napojów,

poszukuje pracowników na n/w stanowisko:

Miejsce pracy: Kozietuły Nowe, Łęczeszyce, Tarczyn

Obowiązki:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem układów sterowania maszyn i urządzeń w zakładach produkcyjnych
  • Wykonywanie planowanych remontów oraz diagnozowanie i usuwanie awarii w zakresie automatyki, elektroniki, elektryki
  • Udział w pracach przygotowawczo-koncepcyjnych do przebudów i modernizacji instalacji
  • Uruchamianie nowych systemów lub zmian w obiektach, wykonywanie prac związanych z przebudową i budową nowych urządzeń przemysłowych
  • Zapewnienie i dbałość o aktualność i kompletność dokumentacji maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad zewnętrznymi firmami serwisowymi
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne w zakresie automatyki, robotyki, elektryki lub pokrewne; mile widziani studenci ostatniego roku uczelni technicznych
  • Znajomość programowania i obsługi elementów automatyki (sterowników PLC,  paneli operatorskich, falowników, regulatorów, serwonapędów  itp.) w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia diagnostyki w celu usuwania awarii
  • Umiejętność samodzielnej analizy, diagnozy i rozwiązywania problemów dotyczących awarii maszyn i urządzeń
  • Znajomość podstawowych funkcji logicznych i informatycznych, umiejętność czytania schematów logicznych  i elektrycznych, rysunku technicznego - w szczególności dokumentów DTR
  • Uprawnienia SEP min. 1kV
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, mile widziany AutoCad)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Badania wysokościowe i książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Prawo jazdy kat. B (z uwagi na lokalizację zakładów)
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz pakiet motywacyjny i świadczenia socjalne
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz energiczny zespół współpracowników
Do CV należy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz 883). Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.