Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   śląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy programista PHP

COIG S.A.
Katowice
praca stacjonarna
2711 dni temu

Ogłoszenie numer: 1373520, z dnia 2016-12-02

Firma COIG S.A. poszukuje programistów technologii PHP do powiększenia swojego zespołu developerskiego wytwarzającego profesjonalne oprogramowanie SEOD, Workflow, aplikacje mobilne oraz aplikacje i portale internetowe. Nabór realizowany jest zarówno na stanowiska młodszych programistów, programistów jak i projektantów-programistów.

Obecnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Do najważniejszych zadań zatrudnionej osoby należeć będą:

  • Rozbudowa (implementacja) systemu IT w oparciu o zmiany projektowane przez członków zespołu projektowego
  • Współpraca z zespołem testów w celu diagnostyki i poprawy błędów aplikacji

Wymagania

  • studenci co najmniej 3 roku studiów na kierunkach technicznych/informatycznych
  • umiejętnosć tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem PHP, CSS3, HTML5
  • umiejętność tworzenia oprogramowania w oparciu o bazy danych MySQL (MariaDB), MS SQL, PostgreSQL

Kompetencje „miękkie”:

  • umiejętność współpracy w zespole
  • odpowiedzialność, staranność i sumienność przy realizacji zadań
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dodatkowym atutem będzie znajmość: framework Symfony, Doctrine, JavaScript, JQuery, AJAX, CMS Drupal, CMS Wordpress, znajmość zagadnień dot. integracji systemów IT w tym architektury SOA, WebService (SOAP, REST), WSDL/XSD/XML

Oferujemy

  • pracę w dużej kilkuset osobowej firmie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w formie umowy o pracę (etat) lub umowy zlecenia (rozliczana godzinowo)
  • możliwość swobodnego ustalenia godzin pracy (umowy zlecenia) lub możliwość przesunięcia standardowych godzin pracy na umowie o pracę
  • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych
  • możliwość zaangażowania w projekty realizowane w innych technologiach (JAVA, .NET, CMS)
  • możliwość zdobycia doświadczenia na innych stanowiskach związanych z działalności produkcyjną IT: wsparcie sprzedaży, analiza, projektowanie, produkcja, testowanie, wdrażanie, dokumentowanie
  • dla osób zatrudnionych na umowę o prace możliwość uczestnictwa w szkoleniach realizowanych i finansowanych przez firmę
  • dla osób zatrudnionych na umowę o pracę także dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)
  • dobrze skomunikowane miejsce pracy