Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Młodszy specjalista ds. funduszy unijnych

Foton Technik sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2574 dni temu

Foton Technik to jedna z największych polskich spółek zajmujących się doradztwem energetycznym oraz sprzedażą rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Jesteśmy częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Mamy za sobą wykonanie ponad 2,5 tys. instalacji nadachowych. W naszej ofercie znajdują się panele fotowoltaiczne wysokiej jakości renomowanych firm światowych. Prowadzimy również szereg szkoleń i projektów edukacyjnych mających na celu podnoszenie świadomości dotyczącej wykorzystaniu energii słonecznej. Jesteśmy ekspertem w zakresie realizacji elektrowni słonecznych dla gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych, małych i średnich firm oraz Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
  • Wsparcie w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie w konkursach RPO ( studium wykonalności, biznes plan). Z czasem samodzielne pisanie wniosków z zagadnień związanych z OZE

  • Tworzenie dokumentacji i załączników niezbędnych do otrzymywania dofinansowania.

  • Kontakt drogą mailową lub telefoniczną z klientem w celu pozyskiwania danych niezbędnych do napisania projektu.

  • Kierowanie zapytań do Instytucji Ogłaszających Konkurs.

Wymagania:
  • Szkolenie z zakresu  pozyskiwania funduszy unijnych,znajomość zagadnienia.

  • Doświadczenie w zakresie OZE nie jest wymagane, będzie dodatkowym atutem.

  • Samodzielność i proaktywność w działaniu – określenie priorytetów, planu pracy i jego realizacja.

  • Rzetelność w wykonaniu zleceń, dokładność, terminowość.

  • Chęć rozwoju i nauki

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientami i umiejętność samodzielnego pozyskiwania informacji od klienta.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub o współprace w zależność od preferencji.

  • Możliwość pracy zdalnej home-office.

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, posiadającej mocnego inwestora branżowego (Innogy).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Miła atmosfera w pracy, w dynamicznym profesjonalnym zespole.

  • Brak biurokracji, korporacyjnych nonsensów, przyjazna kultura pracy nastawiona na cele i wyniki w pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.