Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Specjalista ds. Roszczeń Łódź
Młodszy / Starszy Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów Pod Inwestycje i Likwidacje

Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2431 dni temu
Miejsce pracy: Łódź
Wymiar etatu: 3 etaty

Miejsce wykonywania pracy: „Łódzka Spółka Infrastrukturalna” sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku:
  • Prowadzenie postępowań związanych z pozyskiwanie prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.
  • Podejmowanie działań związanych z pozyskaniem dokumentacji dotyczącej lokalizacji urządzeń infrastruktury technicznej.
  • Obsługa postępowań administracyjnych związanych z pozyskaniem prawa do gruntu nieruchomością na cele budowlane w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami w tym wsparcie Zespołu Prawnego w zakresie obsługi postępowań administracyjnych i sądowych związanych ze pozyskiwanie prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.
  • Przygotowywanie projektów umów w ramach pracy Biura, w tym określających warunki pozyskania prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane , w szczególności ustanowienia służebności przesyłu, a po ich zawarciu przez strony, przygotowywanie dokumentów do aktów notarialnych obejmujących umowy ostateczne.
  • Analiza ryzyka finansowego w zakresie wysokości wynagrodzeń za pozyskania prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane w oparciu o metodologię wykorzystywaną przy sporządzaniu operatów szacunkowych.
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami/użytkownikami wieczystymi nieruchomości w sprawie pozyskania prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.
Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
  • Posiadanie wykształcenia wyższego: preferowane kierunki – prawo, administracja, gospodarka nieruchomościami, gospodarka przestrzenna.
  • Znajomość przepisów ustaw oraz rozporządzeń wykonawczych do ustaw: kodeks cywilny, o księgach wieczystych i hipotece, o gospodarce nieruchomościami, prawo geodezyjne i kartograficzne, prawa budowlanego.
  • Znajomość zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego i procedur administracyjnych (w tym kodeksu postępowania administracyjnego).
Wymagania dodatkowe (pożądane):
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;
  • Umiejętność: sporządzania bądź analizy operatów szacunkowych /czytania map geodezyjnych / ustalania stanów prawnych nieruchomości.
  • Podyplomowe studia z zakresu wyceny nieruchomości.
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w stałych godzinach (w trybie jednozmianowym),
  • System premiowy,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bilety do kina/ karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku);
  • Możliwość kreowania rzeczywistości wewnątrz Spółki i wdrażania w życie najlepszych pomysłów.
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • Życiorys i list motywacyjny,
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
    do celów rekrutacji,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, kwalifikacje, ukończone kursy itp.