Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Mobile Developer

To_Reforge
Warszawa
praca stacjonarna
2748 dni temu

Chcesz budować start-upy? Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć swój talent, tworzyć nowe aplikacje i systemy wspierające nasze biznesy?

 Jeśli lubisz dynamiczne, zmienne środowisko, gdzie panuje atmosfera eksperymentu, gdzie kreatywnie poszukujemy nowych rozwiązań, gdzie „dowozimy rezultaty” i jednocześnie łączymy to z dobrą zabawą, to zapraszamy Cię do To_Reforge.

To_Reforge, to firma działająca w modelu company builders. Projektujemy, tworzymy i rozwijamy nowe biznesy na wielu międzynarodowych rynkach, głównie w Europie i Azji. Nasz zespół ponad 80 specjalistów (przedsiębiorców, ekspertów i naukowców), aktualnie rozwija kilkanaście projektów z różnych branż - takich jak (m.in.) technologie edukacyjne, marketing internetowy oraz technologie finansowe.

Działamy wizjonersko, odważnie i niezależnie. Wnieś do nas Twoją pasję do technologii jako:

Co będziesz robić?
  • Dużo, czyli będziesz testować, tworzyć, dokumentować oraz pracować w zwinnych metodologiach (Scrum / Kanban), jak również wspierać dział IT pełen fajnych ludzi i świetnych fachowców.
  • Będziesz twórcą (nie tworzywem) – będziesz tworzyć różnorodne aplikacje mobilne, jak również będziesz odpowiedzialny za dostarczenie oprogramowania mobilnego dla rozwijających się start-up’ów.
  • Będziesz wysokiej rangi specjalistą w min. integrowaniu różnych technologii i serwisów zewnętrznych.
  • Myśleć globalnie - czyli będziesz pracować i razem z nami brać czynny dział w tworzeniu produktów, które promowane są na rynkach międzynarodowych (Europa, Azja, cały świat).
Kim jesteś?
  • Najlepiej sobą - cenimy naturalność
  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu na platformie Android.
  • Potrafisz testować i debugować aplikacje mobilne, a także skupiać się na szukaniu wszelakich rozwiązań.
  • Jeśli nie straszne Ci integrowanie aplikacji RESTowych API, a Android i aplikacje mobilne to Twoja specjalność to już jest nieźle
  • Liczy się dla nas Twoja postawa, osiągnięcia i potencjał, aby sięgać wyżej (i wyżej, i wyżej…)
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Dostaniesz dużo swobody w działaniu, miejsca do wyrażenia własnego „ja”, możliwości dzielenia się swoimi pomysłami oraz przestrzeni do działania
  • Będziesz pracować wśród ludzi, którzy lubią to co robią, w naturalnej i luźnej atmosferze
  • Będziesz wspierać rozwój naszych produktów – damy Ci odpowiedzialność za kreowanie, testowanie i wdrażanie różnorodnych działań, jak również przestrzeń do poszerzania swoich skilli technologicznych.
  • Poznasz różnorodne typy biznesów, modeli, technologii i narzędzi – dzięki temu u nas nigdy nie jest nudno
  • Otrzymasz od nas dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej

Myślisz, że wiele umiesz? Na pewno! Ale z nami osiągniesz jeszcze więcej.

Rozwiń z nami skrzydła i dołącz do naszego grona budowniczych start-up’ów w To_Reforge!