Najnowsze oferty pracy

  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
  • Mechanik serwisu ogumienia

    Transbud Nowa Huta S.A.   Kraków, ul. Ujastek 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Oczekujemy: Doświadczenia w naprawie i wymianie ogumienia. Mile widziana znajomość mechaniki i podstawy elektryki samochodowej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Wulkanizator Belgia
Monter Opon (Wulkanizator)

Link2Europe
Belgia
praca stacjonarna
3487 dni temu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy wulkanizacyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:
  • montaż opon i dokonywanie kontroli wizualnych
  • kontrola stanu opon
  • montaż, demontaż i wyważanie opon
  • naprawa opony, która została odłączona od koła
  • przygotowywanie samochodów do wyważania
  • przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa, higieny i ochrony środowiska
  • analiza zużycia opon /bieżnika
  • podnoszenie samochodu za pomocą podnośnika lub dźwigu samochodowego
  • systematyczny montaż i demontaż kół oraz opon
  • demontaż opon z felg samochodowych
  • umieszczanie dętek
  • korzystanie z wszelkich narzędzi i maszyn w odpowiedni sposób
Wymagania:
  • doświadczenie na powyższym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
  • umiejętność korzystania z poniższych narzędzi
    • urządzenia i narzędzia do montażu / demontażu opon
    • narządzenia i narzędzia używane do wyważania
    • urządzenia i narzędzia używane do pogłębiania bieżnika
  • własny samochód
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 11,84€/ h brutto
  • pracę sezonową dla naszych klientów w Belgii na okres ok 2 miesięcy
  • dodatek wakacyjny
  • możliwość pracy w sezonie wiosennym
Potrącane z wynagrodzenia:
  • koszt  zakwaterowania: 75€/ tygodniowo
  • dodatkowe ubezpieczenie: 7,5€/ miesięcznie
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!