Zobacz więcej ofert pracy

.Net/Dynamics CRM Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2372 dni temu

Nigel Frank International jest liderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi konsultanci zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 13102017ak12

Nigel Frank International poszukuje kandydatów na stanowisko .Net/CRM Developer dla jednego z naszych klientów w Warszawie.

Obowiązki:

  • implementacja i projektowanie rozwiązań dla Dynamics CRM

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języków C# oraz JScript
  • dobra znajomość platformy .NET Framework
  • znajomość platformy MS Dynamics 365/ CRM i SQL Server będzie dodatkowym plusem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferowane:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z szerokim pakietem benefitów
  • jasno zdefiniowana ścieżka kariery
  • wsparcie mentora w rozwoju zawodowym
  • przyjazna atmosfera pracy