Najnowsze oferty pracy

  • Konserwator zieleni

    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”   Warszawa, ul. Pruszkowska 4d    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, cięcie żywopłotów, pielęgnacja rabat różanych, koszenie trawy, wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych, wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.
  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    2 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Ogrodnik Belgia
Ogrodnik - zakładanie i pielęgnacja ogrodów

KS Service sp. z o.o.
Belgia, Gent
praca stacjonarna
2865 dni temu

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.

Miejsce pracy: Gent

Nr Ref.: O/BE/062016

  • pomoc przy zakładaniu ogrodów
  • pielęgnacja roślin, koszenie trawy
  • utrzymanie ogrodów w jak najlepszym stanie
  • doświadczenie w zakładaniu i pielęgnacji ogrodów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • zdolności manualne
  • zmysł artystyczny
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu
  • aktualne ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 11,81 €/h brutto + płatne nadgodziny 150%
  • zakwaterowanie
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii