Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Czechy
Operator produkcji - Karwina, Republika Czeska

Grafton Recruitment
Czechy, Karvina
praca stacjonarna
2693 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Karvina
Nr ref.: 99-19-36738/PC
Firma z siedzibą w RCz w Karvina, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji.

Opis stanowiska pracy:
  • praca w hali produkcjyjnej
  • prace montażowe
  • obsługa maszyn
  • praca na trzy zmiany
Requirements:
  • średnie wykształcenie
  • doświadczenie w przedsiębiorstwie produkcyjnym mile widziane
  • zaangażowanie
  • sprawność fizyczna i wytrzymałość psychiczna
  • możliwość dojazdów do pracy w Karwinie
Benefits:
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności oraz zaangażowania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".