Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pakowacz - Pakowanie serków na tacki

Work Express Sp. z o.o.
wielkopolskie, Koło
praca stacjonarna
3164 dni temu
Oferty pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Work Express Sp. z o.o. działa od2004r. jako certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze 1116. Dla naszegoKlienta z Szadowa Pańskiego producenta wyrobów spożywczych poszukujemypracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Koło » wielkopolskie

Nr Ref.: E/Ko/10/2015

Opis stanowiska:
  • Prace przy produkcji koreczków serowych,
  • Pakowanie artykułów spożywczych na tacki,
  • Szykowanie towaru według zamówienia,
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Wymagania:
  • Ukończone 18 lat,
  • Książeczka sanitarno - epidemiologiczna (warunek konieczny),
  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie z ubezpieczeniem,
  • Stawkę godzinową 12zł/brutto za godzinę, płatne szkolenie bhp,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym,
  • Bezpłatny dojazd do zakładu pracy do Szadowa Pańskiego).

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.