Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   warmińsko-mazurskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Programmer

Zortrax S. A.
Olsztyn
praca stacjonarna
2590 dni temu

Ogłoszenie numer: 1582311, z dnia 2017-04-03

Dołącz do najlepszych

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszym biurze w Polsce pracuje ponad 100 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraxa.

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: PHP/OLN/20.03.17

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych i marketingowych
  • Integracja istniejących aplikacji z oprogramowanie wewnętrznym
  • Rozwiązywanie problemów, testowanie i utrzymywanie aplikacji
  • Uczestniczenie w pełnym cyklu życia oprogramowania zgodnie w duchu Agile (Scrum / Kanban)

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w programowaniu w języku PHP
  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania przy użyciu technologii HTML5, CSS3, MySQL, JavaScript, JSON, jQuery, Ajax, Bootstrap
  • Znajomość projektów open source takich jak Wordpress, Opencart
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami PHP
  • Znajomość baz danych MySQL
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność tworzenia dobrze zoptymalizowanego kodu
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją i skalowaniem aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Dodatkowymi atutami będą:
  • Konto na GitHub z własnymi projektami
  • Konto w serwisie stackoverflow
  • Znajomość narzędzi Atlassiana (Jira, Bitbucket, Confluence)
  • Znajomość innych języków programowania
  • Znajomość technologii frontendowych np. AngularJS
  • Znajomość systemów Unix/Linux

Oferujemy

  • Pracę nad ciekawymi projektami hardwarowymi
  • Pracę nad projektami, które przeznaczone są kolejno do komercyjnego zastosowania na całym świecie
  • Współudział w tworzeniu jednej z najlepszych polskich firm hardwarowych
  • Pracę w kameralnym zespole, odpowiedzialnym w całości za projekt
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży druku 3D
  • Atrakcyjną przestrzeń biurową
  • Pracę w zespole pasjonatów druku 3D