Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Software Developer

HONETi
Gdańsk
praca stacjonarna
3283 dni temu

Ogłoszenie numer: 686731, z dnia 2015-05-11

Misją HONETi jest dostarczanie najlepszych usług, narzędzi i komponentów dla naszych Partnerów by z powodzeniem realizowali każde przedsięwzięcie webowe, osiągali założone cele i współpracowali z nami przez lata.Nasze biuro mieści się w spokojnej dzielnicy Osowa. Praktyczne położenie powoduje, że nigdy nie stoi się w korkach, a dojazd z dowolnego miejsca trójmiasta zajmuje max. 20 min.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: PHP/03/2015

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnych programistów PHP

Zakres obowiązków:

  • bezustanny rozwój i doskonalenie,
  • praca przy projektach dedykowanych indywidualnym potrzebom biznesowym,
  • budowa nowej wersji oprogramowania EXDITO 2.0,
  • rozwijanie EXDITO E-Commerce,
  • rozwijanie CMS EXDITO,
  • stała współpraca z zespołem.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • znajomości języka PHP 5,
  • znajomości bazy danych MySQL,
  • znajomości HTML/CSS,
  • umiejętności korzystania z framework'a Symfony i/lub Zend Framework,
  • chęci samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań,
  • umiejętności czytania dokumentacji w języku angielskim,
  • wysokiej komunikatywności,
  • umiejętności pracy w grupie i dzielenia się wiedzą.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomości rozwiązań typu NoSQL,
  • ponad 3 letnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji web.

Oferujemy

  • interesującą pracę przy różnorodnych projektach,
  • współpracę z największymi firmami w Polsce,
  • możliwość dołączenia do zespołu tworzenia gier online,
  • pracę w młodym, zdolnym zespole,
  • nowoczesne stanowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wygodne położenie biura - nigdy nie stoi się w korkach, dojazd z dowolnego miejsca trójmiasta zajmuje max. 20 min.,
  • dostęp do bogatej biblioteki firmowej oraz bieżącej prasy fachowej,
  • szkolenia,
  • codzienne rozgrywki w Quake 3,
  • rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura VAT, umowa o pracę.