Zobacz więcej ofert pracy

Piekarz

Klient portalu Praca.pl
lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
praca stacjonarna
2874 dni temu

Ogłoszenie numer: 1125572, z dnia 2016-06-13

Duży zakład produkcyjny poszukuje chętne osoby na stanowisko:

Piekarz

Miejsce pracy: lubuskie, Kostrzyn nad Odrą

Opis stanowiska

  • wypiek wyrobów zgodnie z założonym planem produkcyjnym,
  • wypiek produktów zgodnie z parametrami instrukcji technologicznej,
  • składanie i obsługa maszyn.
  • wypiek i pilnowanie garowania,
  • współpraca z innymi pracownikami produkcji,
  • sporządzanie ciast i półproduktów z planem produkcji
  • sporządzanie ciast i półproduktów wg receptur i przestrzegania parametrów instrukcji technologicznej,
  • pobieranie surowców z magazynu i dokonywanie ich oceny organoleptycznej,
  • dokonywanie zapisu z wykonywanych czynności,

Wymagania

  • doświadczenie w piekarni przemysłowej na stanowisku piekarza lub ciastowego
  • wiedza z zakresu piekarnictwa i technologii produkcji
  • umiejętność organizacji pracy i podejmowania decyzji
  • samodzielność w działaniu, sumienność, komunikatywność
  • aktualna książeczka do celów sanitarno –epidemiologicznych
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilne i konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i zdobycie nowych doświadczeń
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym oraz innych placówkach firmy
  • bonusy