Zobacz więcej ofert pracy

Położna

HR SIGMA Katarzyna Jaworska
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2664 dni temu

Ogłoszenie numer: 1503021, z dnia 2017-01-27

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatek na stanowisko:

Położna

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr Ref.: Położna

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych do do systemu, pomoc w rejestracji,
  • nadzór nad realizacją obowiązujących procedur, instrukcji medycznych w zakresie świadczeń pielęgniarskich;
  • pobieranie i znakowanie materiału do badań w razie potrzeby,
  • przygotowywanie i zabezpieczanie materiałów do przewozu;
  • kontrola nad prawidłowością warunków wykonywania usług medycznych;
  • wdrażanie niezbędnych rozwiązań w toku leczenia pacjenta:
  • udzielanie pomocy położniczej;
  • opieka nad kobietą przygotowującą się do porodu.

Wymagania

  • wykształcenie położnicze (ukończone bądź w trakcie);
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • umiejętności współpracy zarówno z personelem jak i zarządem firmy;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalnych;
  • pozytywne nastawienie i pogodne usposobienie.

Oferujemy

  • pracę w prestiżowej placówce medycznej;
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji;
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze.