Najnowsze oferty pracy

  • Posadzkarz mas epoksydowych

    JKS A/S   Dania, Videbæk    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Stawka podstawowa zaczyna się od 155kr. + 8 kr. d. 45- 50 godzin pracy tygodniowo. Wyjazdy służbowe – nocleg zapewnia pracodawca. Twoje praca będzie polegać na: Tworzenie warstwy wierzchniej posadzki na bazie żywic epoksydowcyh i poliuretanowych zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami...
Zobacz więcej ofert pracy

Posadzkarz

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Niemcy, Kolonia
praca stacjonarna
2806 dni temu

Ogłoszenie numer: 1258411, z dnia 2016-08-29

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ: 1428) firma z tradycjami od 2004 roku – leader w rekrutacji pracowników, dla swojego Klienta z Köln poszukuje: Posadzkarzy, monterów podłóg. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Posadzkarz

Miejsce pracy: Niemcy, Kolonia

Opis stanowiska

  • Praca na pełny etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny
  • Praca jest w systemie akordowym
  • Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych

Główne zadania:

  • Przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)
  • Kładzenie podłóg z materiałów, jak: PCV, panele, wykładziny dywanowe, linoleum, laminat
  • Przycinanie pod wymiar i klejenie nawierzchni, zgrzewanie
  • Cokoły, listwy przypodłogowe

Wymagania

  • Zawód posadzkarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny
  • Kandydaci bez zawodu powinni posiadać minimum 3 letnie doświadczenie jako posadzkarz
  • Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna brutto: od 14 do 20 euro (akord)
  • Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)
  • Zarobek miesięczny netto: 1700 do 2300 euro
  • Mieszkanie zapewnione i odpłatne 150 euro miesięcznie