Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Płock
Praca na produkcji! 12 zł/ h - Darmowy dojazd

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Płock
praca stacjonarna
2737 dni temu

Ogłoszenie numer: 1378896, z dnia 2016-10-28

Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska

PRACA W PŁOŃSKU! (woj. mazowieckie, powiat Płoński)

ZADANIA:

  • Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
  • Pakowanie gotowych wyrobów,
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Chęć do pracy
  • Badanie sanepid
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • DARMOWY TRANSPORT DO MIEJSCA PRACY!

  • Korzystne warunki zatrudnienia (stawka podstawowa 12zł brutto/h + system dodatków i bonusów)
  • Umowę o pracę ( ZUS, chorobowe, urlop)