Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piekarz Mazowieckie
Pracownik do Działu Piekarnia

FALLWORK Sp zo.o.
mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
praca stacjonarna
2557 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki - Nr ref.: PRACOW/PIEKA/MM/2017
Opis stanowiska:
  • obsługa działu PIEKARNIA
  • dbałość o właściwy sposób ekspozycji towarów
  • utrzymanie porządku na dziale
Wymagania:
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Oferujemy:
  • elastyczny grafik pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • umowę zlecenie
  • wypłata w formie tygodniówek lub miesięcznie.

*Oferta Pracy Tymczasowej

Kontakt tel. 883-993-302