Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Merchandiser Pomorskie
Pracownik do wykładania towaru

MS Services Sp. z o.o.
pomorskie, Bolesławice k.Słupska, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Puck, Tczew, Wejherowo
praca stacjonarna
3608 dni temu

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Danone, Mars Polska, Pepsi Cola GB, Tchibo, Lexmark)

W związku z prowadzonym przez nas projektem merchandisingowym poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławice k.Słupska, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Puck, Tczew, Wejherowo

Zadania:
  • zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów
  • dbanie o wygląd i czystość półek
  • raportowanie
Wymagania:
  • silna motywacja i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i terminowość
  • ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane osoby studiujące
Oferujemy:
  • zarówno pracę w pełnym jak i niepełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, w godz. 6-12 lub/i 6-14, a także godzinach popołudniowych
  • praca na hali hipermarketu

Warto wiedzieć, że:

  • MS SERVICES SP. Z O. O stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych nasza siedziba mieści się przy ul. Bociana 22, 31-231 Kraków;
  • dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;
  • dostęp do Twoich danych będą miały osoby, które zostały przez nas upoważnione do przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją;
  • po zakończeniu rekrutacji CV pozostanie w naszej bazie przez okres do 3 lat dla celów statystycznych i weryfikacji ewentualnych roszczeń oraz pod warunkiem wyrażenia odrębnej zgody zostanie wykorzystane w kolejnych procesach rekrutacji;
  • my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia,
  • jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.