Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ds. inwentaryzacji

Axell Polska
Opole
praca stacjonarna
2706 dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2004 (nr rej. agencji zatrudnienia 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta, dużej międzynarodowej firmy logistycznej kandydatów do pracy:

Pracownik ds. inwentaryzacji*
Miejsce pracy: Opole
Zadania:
  • liczenie zawartości towarów w małych kartonach
  • sporządzanie raportów
  • weryfikacja kodów kreskowych na opakowaniach
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • umiejętność dobrej koncentracji
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
Oferujemy:
  • pracę w godzinach nocnych 0:00-8:00 (trzy noce w tygodniu - bez weekendów)
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość dorobienia do pracy na etacie
  • wynagrodzenie 13,21 zł/h brutto
*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku i jest użyta na potrzeby publikacji ogłoszenia na portalu Praca.pl